Polecamy

"Zdrowie ze smakiem"

W książce znajdziesz propozycje dań, które dzięki ciekawemu zestawieniu popularnych składników, pomogą Ci odkryć nowe smaki.

„Zdrowie ze smakiem” to wyjątkowa książka kucharska. Znajdziesz w niej solidną porcję ciekawych i smacznych dań, doprawionych odrobiną wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania oraz wzbogaconych o porady doświadczonych szefów kuchni i dietetyków. 

Zaproponowane w książce przepisy, udowadniają, że zdrowe odżywianie jest smaczne i nie musi od razu wiązać się z żywieniową rewolucją oraz szeregiem wyrzeczeń. Wszystkie kulinarne propozycje zachęcają, aby do diety wprowadzić zdrowe tłuszcze w postaci olejów roślinnych, będących źródłem cennych dla zdrowia Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, które są zarazem smakowitym sposobem na profilaktykę wielu chorób cywilizacyjnych.

 „Zdrowie ze smakiem”  to inspirujące pomysły na przystawki, sałatki, zupy, mięsa, potrawy z makaronem, kaszą czy ryżem oraz desery, stworzone przez polskich blogerów kulinarnych. W książce znajdziesz propozycje dań, które dzięki ciekawemu zestawieniu popularnych składników, pomogą Ci odkryć nowe smaki. Czytelny i przejrzysty układ przepisów oraz wskazówki dotyczące czasu przygotowania i stopnia trudności wykonania sprawią, że gotowanie będzie nie tylko zdrowe, ale również łatwe i przyjemne.